Rdeco talk
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.


Forum συζήτησης για θέματα διακόσμησης
 
ΑρχικήΦόρουμΑναζήτησηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση
designdeco

designdeco

designdeco

designdeco

designdeco

designdeco

designdeco

designdeco

designdeco

designdeco

designdeco

designdeco

designdeco

designdeco

designdeco

designdeco

designdeco

designdeco

Σύνδεση
Ψευδώνυμο μέλους:
Κωδικός:
Να γίνεται η σύνδεση αυτόματα σε κάθε μου επίσκεψη: 
:: Έχω ξεχάσει τον κωδικό μου
Λέξεις Κλειδιά
Πρόσφατα Θέματα
» μακροστενη σαλοκουζινα
Κουρίνα σαλονίου σε παραθυρο με καλόριφερ απο κατω Icon_minitimeΔευ Ιουν 22, 2015 10:34 am από johnjohn

» Συνδυασμός χρωμάτων σε πορτάκια - πάγκο σε wonabe retro κουζίνα
Κουρίνα σαλονίου σε παραθυρο με καλόριφερ απο κατω Icon_minitimeΠεμ Απρ 30, 2015 9:57 pm από fragthess

» Ηλεκτρική κουζίνα
Κουρίνα σαλονίου σε παραθυρο με καλόριφερ απο κατω Icon_minitimeΣαβ Μαρ 28, 2015 8:42 am από APOFASISMENH

» Τσιμεντοκονια ή πλακακι
Κουρίνα σαλονίου σε παραθυρο με καλόριφερ απο κατω Icon_minitimeΔευ Μαρ 23, 2015 8:31 am από Katerina

» Συνδυασμός του πετρολ με το βαθύ κερασί
Κουρίνα σαλονίου σε παραθυρο με καλόριφερ απο κατω Icon_minitimeΤετ Φεβ 11, 2015 3:18 am από colour_addict

» Γραφείο αναδιπλούμενο
Κουρίνα σαλονίου σε παραθυρο με καλόριφερ απο κατω Icon_minitimeΠαρ Φεβ 06, 2015 3:00 am από giom

» σαλονι γωνιακος ή τριθεσιος??
Κουρίνα σαλονίου σε παραθυρο με καλόριφερ απο κατω Icon_minitimeΣαβ Ιαν 24, 2015 8:39 am από katkan

» επιπλο εισοδου -γραφειο -σαλονι στον ιδιο χώρο
Κουρίνα σαλονίου σε παραθυρο με καλόριφερ απο κατω Icon_minitimeΔευ Ιαν 19, 2015 9:04 am από farfa

» Τραπέζι κουζίνας σε κρίση
Κουρίνα σαλονίου σε παραθυρο με καλόριφερ απο κατω Icon_minitimeΤρι Δεκ 02, 2014 10:20 am από bibinelikou


 

 Κουρίνα σαλονίου σε παραθυρο με καλόριφερ απο κατω

Πήγαινε κάτω 
2 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
jojo89




Αριθμός μηνυμάτων : 1
Ημερομηνία εγγραφής : 22/11/2013

Κουρίνα σαλονίου σε παραθυρο με καλόριφερ απο κατω Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Κουρίνα σαλονίου σε παραθυρο με καλόριφερ απο κατω   Κουρίνα σαλονίου σε παραθυρο με καλόριφερ απο κατω Icon_minitimeΠαρ Νοε 22, 2013 1:28 pm

Καλησπέρα, θα ήθελα την βοηθεία σας γιατι ειμαι λιγακι ασχετη κ μπαινω σε καινουριο σπιτι προσεχως!Στο καθηστίκο-σαλόνι κατω απ το παραθυρο υπαρχει σωμα καλοριφέρ, πως θα βαλω την κουρτινα μου μακρυα να καλυπτει το σωμα??ή κοντη να σταματα πανω απ το σωμα??πιο ειναι το πιο ωραιο οπτικα??ποιο συνηθηζετε??
Υ.Γ. δεν θελω ρομαν ή κατια αντιστοιχο να βαλω!!
Ευχαριστώ εκ των προτερον!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
despinach




Αριθμός μηνυμάτων : 4
Ημερομηνία εγγραφής : 01/08/2012

Κουρίνα σαλονίου σε παραθυρο με καλόριφερ απο κατω Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κουρίνα σαλονίου σε παραθυρο με καλόριφερ απο κατω   Κουρίνα σαλονίου σε παραθυρο με καλόριφερ απο κατω Icon_minitimeΚυρ Δεκ 15, 2013 2:26 pm

Γενικά, νομίζω πως οι μακριές κουρτίνες δείχνουν ωραιότερες μπροστά από τα παράθυρα. Το πολύ-πολύ να την τραβάς στην άκρη, όσο έχεις το καλοριφέρ αναμμένο (αν και φαντάζομαι πως μια ελαφριά τύπου γάζα δεν θα σου κόβει καθόλου από την θέρμανση). Πάντως, στόρια από μέσα και κουρτίνα από έξω που θα τραβιέται στο πλάι είναι επίσης πολύ βολικό!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Κουρίνα σαλονίου σε παραθυρο με καλόριφερ απο κατω
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» Καλοριφέρ και τηλεόραση
» επιπλα κρεβατοκαμαρας - σαλονιου
» Διακόσμηση σαλονιού
» διακοσμηση σαλονιου
» Βαψιμο Σαλονιου

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Rdeco talk :: Διακόσμηση σπιτιού :: Καθιστικό-
Μετάβαση σε:  
https://rdeco.forumgreek.com