Rdeco talk
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.


Forum συζήτησης για θέματα διακόσμησης
 
ΑρχικήΦόρουμΑναζήτησηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση
designdeco

designdeco

designdeco

designdeco

designdeco

designdeco

designdeco

designdeco

designdeco

designdeco

designdeco

designdeco

designdeco

designdeco

designdeco

designdeco

designdeco

designdeco

Σύνδεση
Ψευδώνυμο μέλους:
Κωδικός:
Να γίνεται η σύνδεση αυτόματα σε κάθε μου επίσκεψη: 
:: Έχω ξεχάσει τον κωδικό μου
Λέξεις Κλειδιά
Πρόσφατα Θέματα
» μακροστενη σαλοκουζινα
σαλονι γωνιακος ή τριθεσιος?? Icon_minitimeΔευ Ιουν 22, 2015 10:34 am από johnjohn

» Συνδυασμός χρωμάτων σε πορτάκια - πάγκο σε wonabe retro κουζίνα
σαλονι γωνιακος ή τριθεσιος?? Icon_minitimeΠεμ Απρ 30, 2015 9:57 pm από fragthess

» Ηλεκτρική κουζίνα
σαλονι γωνιακος ή τριθεσιος?? Icon_minitimeΣαβ Μαρ 28, 2015 8:42 am από APOFASISMENH

» Τσιμεντοκονια ή πλακακι
σαλονι γωνιακος ή τριθεσιος?? Icon_minitimeΔευ Μαρ 23, 2015 8:31 am από Katerina

» Συνδυασμός του πετρολ με το βαθύ κερασί
σαλονι γωνιακος ή τριθεσιος?? Icon_minitimeΤετ Φεβ 11, 2015 3:18 am από colour_addict

» Γραφείο αναδιπλούμενο
σαλονι γωνιακος ή τριθεσιος?? Icon_minitimeΠαρ Φεβ 06, 2015 3:00 am από giom

» σαλονι γωνιακος ή τριθεσιος??
σαλονι γωνιακος ή τριθεσιος?? Icon_minitimeΣαβ Ιαν 24, 2015 8:39 am από katkan

» επιπλο εισοδου -γραφειο -σαλονι στον ιδιο χώρο
σαλονι γωνιακος ή τριθεσιος?? Icon_minitimeΔευ Ιαν 19, 2015 9:04 am από farfa

» Τραπέζι κουζίνας σε κρίση
σαλονι γωνιακος ή τριθεσιος?? Icon_minitimeΤρι Δεκ 02, 2014 10:20 am από bibinelikou


 

 σαλονι γωνιακος ή τριθεσιος??

Πήγαινε κάτω 
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
katkan




Αριθμός μηνυμάτων : 1
Ημερομηνία εγγραφής : 21/01/2015

σαλονι γωνιακος ή τριθεσιος?? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: σαλονι γωνιακος ή τριθεσιος??   σαλονι γωνιακος ή τριθεσιος?? Icon_minitimeΣαβ Ιαν 24, 2015 8:39 am

Ευα μου καλησπερα!!προσφατα ανακαλυψα το site σου και ενθουσιαστηκα με τις ιδεες και την αισθητικη σου!!Μολις νοικιασαμε σπιτι. Το σαλονι ειναι τατραγωνο 5 μηκος και 4.70 πλατος. σε αυτον τον χωρο πρεπει να χωρεσω τραπεζαρια και σαλονι!!Εχω ηδη αγορασει ενα τραπεζι νατουραλ 1.80 x 1 και ενα τραπεζακι σαλονιου . Δεν χωρανε πολλα πραγματα στο σαλονι και απο τη δεξια μερια εχει ενα παγκο-τοιχο που χωριζει την κουζινα και δεν μπορω να βαλω κατι εκει!! !Σκεφτομαι με το που μπαινω αριστερα να βαλω την τραπεζαρια και ακριβως μπροστα ενα γωνιακο καναπε 2.80 x 2. Ο συντροφος μου επιμενει οτι θα κλεισει ολος ο χωρος και οτι ειναι καλυτερα ενας τριθεσιος 2.10 x 1(οτι θα ειναι πιο ευελικτος ο χωρος), εγω πιστευω οτι δεν θα μας εξυπηρετει στην καθημερινοτητα που θα θελουμε και οι 2 να αραζουμε!!Ετσι κ αλλιως θα πρεπει να παρουμε και καποια πολυθρονα, μπορει και 2 και επειδη θα ειναι διαφορετικος ογκος θα πιανει πιο πολυ χωρο!!εσυ συμφωνεις με αυτο??εχεις κατι αλλο να μου προτεινεις?? σου στελω και καοιες φωτο με τις εφημεριδες πανω!!Ηθελα παρα πολυ να βαλω και βιβλιοθηκη αλλα βλεπω πως δεν χωραει!!Προσπαθω να σου στειλω φωτος αλλα δεν τις εμφανιζει!!
Δεν ξερω γιατι δεν ανεβαζει τις φωτος
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
σαλονι γωνιακος ή τριθεσιος??
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» ΣΑΛΟΝΙ ΜΕ ΒΕΓΚΕ ΕΠΙΠΛΑ
» ΓΡΑΦΕΙΟ-ΣΑΛΟΝΙ-ΤΡΑΠΕΖΑΡΙΑ ΣΕ ΕΝΑ ΧΩΡΟ
» Πώς να χωρίσουμε το σαλόνι για δημιουργία ενός δωματίου?
» Καφέ πλακάκι στο σαλόνι τι χρώμα καναπέ και κουρτίνες να επιλέξω
» επιπλο εισοδου -γραφειο -σαλονι στον ιδιο χώρο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Rdeco talk :: Διακόσμηση σπιτιού :: Καθιστικό-
Μετάβαση σε:  
https://rdeco.forumgreek.com