Rdeco talk
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.


Forum συζήτησης για θέματα διακόσμησης
 
ΑρχικήΦόρουμΑναζήτησηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση
designdeco

designdeco

designdeco

designdeco

designdeco

designdeco

designdeco

designdeco

designdeco

designdeco

designdeco

designdeco

designdeco

designdeco

designdeco

designdeco

designdeco

designdeco

Σύνδεση
Ψευδώνυμο μέλους:
Κωδικός:
Να γίνεται η σύνδεση αυτόματα σε κάθε μου επίσκεψη: 
:: Έχω ξεχάσει τον κωδικό μου
Λέξεις Κλειδιά
Πρόσφατα Θέματα
» μακροστενη σαλοκουζινα
επιπλο εισοδου -γραφειο -σαλονι στον ιδιο χώρο Icon_minitimeΔευ Ιουν 22, 2015 10:34 am από johnjohn

» Συνδυασμός χρωμάτων σε πορτάκια - πάγκο σε wonabe retro κουζίνα
επιπλο εισοδου -γραφειο -σαλονι στον ιδιο χώρο Icon_minitimeΠεμ Απρ 30, 2015 9:57 pm από fragthess

» Ηλεκτρική κουζίνα
επιπλο εισοδου -γραφειο -σαλονι στον ιδιο χώρο Icon_minitimeΣαβ Μαρ 28, 2015 8:42 am από APOFASISMENH

» Τσιμεντοκονια ή πλακακι
επιπλο εισοδου -γραφειο -σαλονι στον ιδιο χώρο Icon_minitimeΔευ Μαρ 23, 2015 8:31 am από Katerina

» Συνδυασμός του πετρολ με το βαθύ κερασί
επιπλο εισοδου -γραφειο -σαλονι στον ιδιο χώρο Icon_minitimeΤετ Φεβ 11, 2015 3:18 am από colour_addict

» Γραφείο αναδιπλούμενο
επιπλο εισοδου -γραφειο -σαλονι στον ιδιο χώρο Icon_minitimeΠαρ Φεβ 06, 2015 3:00 am από giom

» σαλονι γωνιακος ή τριθεσιος??
επιπλο εισοδου -γραφειο -σαλονι στον ιδιο χώρο Icon_minitimeΣαβ Ιαν 24, 2015 8:39 am από katkan

» επιπλο εισοδου -γραφειο -σαλονι στον ιδιο χώρο
επιπλο εισοδου -γραφειο -σαλονι στον ιδιο χώρο Icon_minitimeΔευ Ιαν 19, 2015 9:04 am από farfa

» Τραπέζι κουζίνας σε κρίση
επιπλο εισοδου -γραφειο -σαλονι στον ιδιο χώρο Icon_minitimeΤρι Δεκ 02, 2014 10:20 am από bibinelikou


 

 επιπλο εισοδου -γραφειο -σαλονι στον ιδιο χώρο

Πήγαινε κάτω 
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
farfa




Αριθμός μηνυμάτων : 1
Ημερομηνία εγγραφής : 19/01/2015

επιπλο εισοδου -γραφειο -σαλονι στον ιδιο χώρο Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: επιπλο εισοδου -γραφειο -σαλονι στον ιδιο χώρο   επιπλο εισοδου -γραφειο -σαλονι στον ιδιο χώρο Icon_minitimeΔευ Ιαν 19, 2015 9:04 am

Rdeco καλημέρα!
Μετακομίσαμε στο σπίτι όταν ήμουν έγκυος στον γιο μου οπότε όλα έγιναν βιαστικά και μόνο με τα απαραίτητα! Μετά από δύο χρόνια λοιπόν έρχομαι πάλι να καλύψω τα άδεια μέρη του σπιτιού. Χρειάζομαι βοήθεια για το έπιπλο δίπλα από την είσοδο που θα ήθελα να έχει κάτι για να μπορούμε να κρεμάμε τα ρούχα μας και ίσως κάποιο ντουλάπι. Σου στέλνω φωτογραφίες και από τον υπόλοιπο χώρο για να δεις τα έπιπλα του σαλονιού και την τραπεζαρία τι ύφος έχουν. Επίσης θα ήθελα να βάλω μια ταπετσαρία στον τοίχο δίπλα από την πόρτα της εισόδου αλλά δεν θέλω να βάλω καφέ ή μπεζ… θα ήθελα λίγο χρώμα τι μου προτείνεις?
Σε δεύτερη φάση έρχεται και ο χώρος δίπλα από το τζάκι. Είχαμε πει αρχικά να φτιάχναμε ένα γραφείο –κάτι ήσυχο χωρίς πολλά πολλά απλά να έχουμε κάπου τον υπολογιστή μας και μερικά από τα χαρτιά μας που είναι από εδώ και από εκεί. Πως σου φαίνεται η ιδέα? Τι θα μου πρότεινες εσύ?
Τέλος όπως βλέπεις το σαλόνι είναι χωρίς τραπέζι και έπιπλο τηλεόρασης. Έχω δει κάποιο στυλ τραπεζιού που μου αρέσει αλλά δεν ξέρω αν πηγαίνει. Και αν πηγαίνει πως θα πρέπει να είναι το τραπέζι της τηλεόρασης? Το ύψος των καναπέδων καθορίζει και το ύψος που πρέπει να είναι αυτά τα δύο έπιπλα?
Σου στέλνω φωτογραφία από το τραπέζι που μου αρέσει
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
επιπλο εισοδου -γραφειο -σαλονι στον ιδιο χώρο
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» ΓΡΑΦΕΙΟ-ΣΑΛΟΝΙ-ΤΡΑΠΕΖΑΡΙΑ ΣΕ ΕΝΑ ΧΩΡΟ
» Καφέ πλακάκι στο σαλόνι τι χρώμα καναπέ και κουρτίνες να επιλέξω
» Γραφείο αναδιπλούμενο
» ΣΑΛΟΝΙ ΜΕ ΒΕΓΚΕ ΕΠΙΠΛΑ
» σαλονι γωνιακος ή τριθεσιος??

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Rdeco talk :: Διακόσμηση σπιτιού :: Καθιστικό-
Μετάβαση σε:  
https://rdeco.forumgreek.com