Rdeco talk
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.


Forum συζήτησης για θέματα διακόσμησης
 
ΑρχικήΦόρουμΑναζήτησηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση
designdeco

designdeco

designdeco

designdeco

designdeco

designdeco

designdeco

designdeco

designdeco

designdeco

designdeco

designdeco

designdeco

designdeco

designdeco

designdeco

designdeco

designdeco

Σύνδεση
Ψευδώνυμο μέλους:
Κωδικός:
Να γίνεται η σύνδεση αυτόματα σε κάθε μου επίσκεψη: 
:: Έχω ξεχάσει τον κωδικό μου
Λέξεις Κλειδιά
Πρόσφατα Θέματα
» μακροστενη σαλοκουζινα
Πωλείται δερμάτινη πολυθρόνα Icon_minitimeΔευ Ιουν 22, 2015 10:34 am από johnjohn

» Συνδυασμός χρωμάτων σε πορτάκια - πάγκο σε wonabe retro κουζίνα
Πωλείται δερμάτινη πολυθρόνα Icon_minitimeΠεμ Απρ 30, 2015 9:57 pm από fragthess

» Ηλεκτρική κουζίνα
Πωλείται δερμάτινη πολυθρόνα Icon_minitimeΣαβ Μαρ 28, 2015 8:42 am από APOFASISMENH

» Τσιμεντοκονια ή πλακακι
Πωλείται δερμάτινη πολυθρόνα Icon_minitimeΔευ Μαρ 23, 2015 8:31 am από Katerina

» Συνδυασμός του πετρολ με το βαθύ κερασί
Πωλείται δερμάτινη πολυθρόνα Icon_minitimeΤετ Φεβ 11, 2015 3:18 am από colour_addict

» Γραφείο αναδιπλούμενο
Πωλείται δερμάτινη πολυθρόνα Icon_minitimeΠαρ Φεβ 06, 2015 3:00 am από giom

» σαλονι γωνιακος ή τριθεσιος??
Πωλείται δερμάτινη πολυθρόνα Icon_minitimeΣαβ Ιαν 24, 2015 8:39 am από katkan

» επιπλο εισοδου -γραφειο -σαλονι στον ιδιο χώρο
Πωλείται δερμάτινη πολυθρόνα Icon_minitimeΔευ Ιαν 19, 2015 9:04 am από farfa

» Τραπέζι κουζίνας σε κρίση
Πωλείται δερμάτινη πολυθρόνα Icon_minitimeΤρι Δεκ 02, 2014 10:20 am από bibinelikou


 

 Πωλείται δερμάτινη πολυθρόνα

Πήγαινε κάτω 
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
gogo38




Αριθμός μηνυμάτων : 1
Ημερομηνία εγγραφής : 12/11/2012

Πωλείται δερμάτινη πολυθρόνα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Πωλείται δερμάτινη πολυθρόνα   Πωλείται δερμάτινη πολυθρόνα Icon_minitimeΔευ Νοε 12, 2012 5:14 am

Αγοράσαμε διθέσιο καναπέ για να χωράμε περισσότεροι στο σαλόνι και, δυστυχώς, η ολοκαίνουργια πολυθρόνα που κοσμούσε κυριολεκτικά το σαλόνι μας δεν χωράει πια...
Την αγοράσαμε πριν 2 χρόνια και είναι εντελώς αχρησιμοποίητη γιατί,τον πρώτο χρόνο, όταν μαζεύονταν κόσμος στο σπίτι (πολύ σπάνια) όλοι κάθονταν σε μαξιλάρες γύρω από το τραπέζι του σαλονιού επειδή δεν χωράγαμε, λόγω του μίνιμαλ στυλ του χώρου, το οποίο είχαμε με λίγα έπιπλα-μόνο έναν γωνιακό καναπέ και την πολυθρόνα μας.Έτσι αποφασίσαμε να αγοράσουμε έναν διθέσιο και να μεταφέρουμε την πολυθρόνα στο γραφείο μας αλλά φέτος περιμένουμε απόγονο και έτσι κάποια πράγματα από το -αναξιοποίητο μέχρι σήμερα- παιδικό δωμάτιο θα τα μεταφέρουμε στο γραφείο, οπότε δεν χωράει πια πουθενά. Είναι δερμάτινη με μπράτσα απομίμηση κέρατος και το χρώμα της πάει με τα πάντα γιατί δεν είναι εντελώς καφέ σκούρο αλλά κοκκινίζει και λιγάκι. Την είχαμε αγοράσει 2000 και τώρα, αν βρεθεί κάποιος, θα την δώσουμε στα 850.

Δυστυχώς δεν κατάφερα να βάλω φωτογραφία γιατί δεν μου την ανεβάζει, οπότε, όποιος ενδιαφέρετε να την δει ας μου στείλει ένα μήνυμα και θα του στείλω με μέιλ.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Πωλείται δερμάτινη πολυθρόνα
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» Πωλείται καναπές-κρεβάτι ή ανταλάσσεται με κουνιστή πολυθρόνα/καρέκλα
» Πώς να ντύσω μία στρογγυλή πολυθρόνα?
» Πωλείται έπιπλο τηλεόρασης

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Rdeco talk :: Πωλήσεις-Ανταλλαγές :: Πωλήσεις-Ανταλλαγές-
Μετάβαση σε:  
https://rdeco.forumgreek.com