Rdeco talk
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.


Forum συζήτησης για θέματα διακόσμησης
 
ΑρχικήΦόρουμΑναζήτησηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση
designdeco

designdeco

designdeco

designdeco

designdeco

designdeco

designdeco

designdeco

designdeco

designdeco

designdeco

designdeco

designdeco

designdeco

designdeco

designdeco

designdeco

designdeco

Σύνδεση
Ψευδώνυμο μέλους:
Κωδικός:
Να γίνεται η σύνδεση αυτόματα σε κάθε μου επίσκεψη: 
:: Έχω ξεχάσει τον κωδικό μου
Λέξεις Κλειδιά
Πρόσφατα Θέματα
» μακροστενη σαλοκουζινα
Καφέ πλακάκι στο σαλόνι τι χρώμα καναπέ και κουρτίνες να επιλέξω Icon_minitimeΔευ Ιουν 22, 2015 10:34 am από johnjohn

» Συνδυασμός χρωμάτων σε πορτάκια - πάγκο σε wonabe retro κουζίνα
Καφέ πλακάκι στο σαλόνι τι χρώμα καναπέ και κουρτίνες να επιλέξω Icon_minitimeΠεμ Απρ 30, 2015 9:57 pm από fragthess

» Ηλεκτρική κουζίνα
Καφέ πλακάκι στο σαλόνι τι χρώμα καναπέ και κουρτίνες να επιλέξω Icon_minitimeΣαβ Μαρ 28, 2015 8:42 am από APOFASISMENH

» Τσιμεντοκονια ή πλακακι
Καφέ πλακάκι στο σαλόνι τι χρώμα καναπέ και κουρτίνες να επιλέξω Icon_minitimeΔευ Μαρ 23, 2015 8:31 am από Katerina

» Συνδυασμός του πετρολ με το βαθύ κερασί
Καφέ πλακάκι στο σαλόνι τι χρώμα καναπέ και κουρτίνες να επιλέξω Icon_minitimeΤετ Φεβ 11, 2015 3:18 am από colour_addict

» Γραφείο αναδιπλούμενο
Καφέ πλακάκι στο σαλόνι τι χρώμα καναπέ και κουρτίνες να επιλέξω Icon_minitimeΠαρ Φεβ 06, 2015 3:00 am από giom

» σαλονι γωνιακος ή τριθεσιος??
Καφέ πλακάκι στο σαλόνι τι χρώμα καναπέ και κουρτίνες να επιλέξω Icon_minitimeΣαβ Ιαν 24, 2015 8:39 am από katkan

» επιπλο εισοδου -γραφειο -σαλονι στον ιδιο χώρο
Καφέ πλακάκι στο σαλόνι τι χρώμα καναπέ και κουρτίνες να επιλέξω Icon_minitimeΔευ Ιαν 19, 2015 9:04 am από farfa

» Τραπέζι κουζίνας σε κρίση
Καφέ πλακάκι στο σαλόνι τι χρώμα καναπέ και κουρτίνες να επιλέξω Icon_minitimeΤρι Δεκ 02, 2014 10:20 am από bibinelikou


 

 Καφέ πλακάκι στο σαλόνι τι χρώμα καναπέ και κουρτίνες να επιλέξω

Πήγαινε κάτω 
2 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Marytrik




Αριθμός μηνυμάτων : 1
Ημερομηνία εγγραφής : 07/11/2012

Καφέ πλακάκι στο σαλόνι τι χρώμα καναπέ και κουρτίνες να επιλέξω Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Καφέ πλακάκι στο σαλόνι τι χρώμα καναπέ και κουρτίνες να επιλέξω   Καφέ πλακάκι στο σαλόνι τι χρώμα καναπέ και κουρτίνες να επιλέξω Icon_minitimeΤετ Νοε 07, 2012 12:26 pm

Γεια σας, έχω δει τις προτάσεις διακόσμησης σας και μου αρεσουνε πάρα πολύ για αυτό θα χαρώ άμα μπορείτε να με βοηθήσετε και εμένα.

Σε λίγο καιρό θα μπω σε καινούργιο σπίτι που έχει σκούρο καφέ πλακάκι στο σαλόνι. Οι τοίχοι είναι σε χρώμα βανίλια. Τι χρώμα καναπέ και κουρτίνες να επιλέξω?

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
myrtw

myrtw


Αριθμός μηνυμάτων : 11
Ημερομηνία εγγραφής : 30/07/2012
Ηλικία : 39

Καφέ πλακάκι στο σαλόνι τι χρώμα καναπέ και κουρτίνες να επιλέξω Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καφέ πλακάκι στο σαλόνι τι χρώμα καναπέ και κουρτίνες να επιλέξω   Καφέ πλακάκι στο σαλόνι τι χρώμα καναπέ και κουρτίνες να επιλέξω Icon_minitimeΔευ Νοε 26, 2012 11:02 am

Γεια σου Μarytrik!

Θεωρώ ότι δεν θα πρέπει να σε δεσμεύει το δάπεδο για τα έπιπλα που θέλεις να πάρεις.
Να πάρεις αυτά που σου αρέσουν, και σίγουρα θα βρεις τρόπο να τα συνδυάσεις.
Αν έχεις κάτι συγκεκριμένο στο μυαλό σου στείλε καμιά φωτογραφία και να το συζητήσουμε πως μπορείς να το συνδυάσεις.

Όσο για τους τοίχους, εύκολο. Τους βάφεις οποιαδήποτε στιγμή!
Αν πάλι δε θέλεις να μπεις σε τέτοια διαδικασία, το χρώμα της βανίλιας είναι τόσο ουδέτερο που επίσης δεν θα έπρεπε να σε απασχολεί!

Σε τι φάση βρίσκεσαι τώρα?

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Καφέ πλακάκι στο σαλόνι τι χρώμα καναπέ και κουρτίνες να επιλέξω
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» ΓΡΑΦΕΙΟ-ΣΑΛΟΝΙ-ΤΡΑΠΕΖΑΡΙΑ ΣΕ ΕΝΑ ΧΩΡΟ
» Laminate πάνω από πλακάκι
» Πώς να χωρίσουμε το σαλόνι για δημιουργία ενός δωματίου?
» ΣΑΛΟΝΙ ΜΕ ΒΕΓΚΕ ΕΠΙΠΛΑ
» σαλονι γωνιακος ή τριθεσιος??

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Rdeco talk :: Διακόσμηση σπιτιού :: Καθιστικό-
Μετάβαση σε:  
https://rdeco.forumgreek.com