Rdeco talk
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.


Forum συζήτησης για θέματα διακόσμησης
 
ΑρχικήΦόρουμΑναζήτησηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση
designdeco

designdeco

designdeco

designdeco

designdeco

designdeco

designdeco

designdeco

designdeco

designdeco

designdeco

designdeco

designdeco

designdeco

designdeco

designdeco

designdeco

designdeco

Σύνδεση
Ψευδώνυμο μέλους:
Κωδικός:
Να γίνεται η σύνδεση αυτόματα σε κάθε μου επίσκεψη: 
:: Έχω ξεχάσει τον κωδικό μου
Λέξεις Κλειδιά
Πρόσφατα Θέματα
» μακροστενη σαλοκουζινα
Τζάκι-"Πεζούλι" τηλεόρασης ή όχι Icon_minitimeΔευ Ιουν 22, 2015 10:34 am από johnjohn

» Συνδυασμός χρωμάτων σε πορτάκια - πάγκο σε wonabe retro κουζίνα
Τζάκι-"Πεζούλι" τηλεόρασης ή όχι Icon_minitimeΠεμ Απρ 30, 2015 9:57 pm από fragthess

» Ηλεκτρική κουζίνα
Τζάκι-"Πεζούλι" τηλεόρασης ή όχι Icon_minitimeΣαβ Μαρ 28, 2015 8:42 am από APOFASISMENH

» Τσιμεντοκονια ή πλακακι
Τζάκι-"Πεζούλι" τηλεόρασης ή όχι Icon_minitimeΔευ Μαρ 23, 2015 8:31 am από Katerina

» Συνδυασμός του πετρολ με το βαθύ κερασί
Τζάκι-"Πεζούλι" τηλεόρασης ή όχι Icon_minitimeΤετ Φεβ 11, 2015 3:18 am από colour_addict

» Γραφείο αναδιπλούμενο
Τζάκι-"Πεζούλι" τηλεόρασης ή όχι Icon_minitimeΠαρ Φεβ 06, 2015 3:00 am από giom

» σαλονι γωνιακος ή τριθεσιος??
Τζάκι-"Πεζούλι" τηλεόρασης ή όχι Icon_minitimeΣαβ Ιαν 24, 2015 8:39 am από katkan

» επιπλο εισοδου -γραφειο -σαλονι στον ιδιο χώρο
Τζάκι-"Πεζούλι" τηλεόρασης ή όχι Icon_minitimeΔευ Ιαν 19, 2015 9:04 am από farfa

» Τραπέζι κουζίνας σε κρίση
Τζάκι-"Πεζούλι" τηλεόρασης ή όχι Icon_minitimeΤρι Δεκ 02, 2014 10:20 am από bibinelikou


 

 Τζάκι-"Πεζούλι" τηλεόρασης ή όχι

Πήγαινε κάτω 
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
afroditi




Αριθμός μηνυμάτων : 1
Ημερομηνία εγγραφής : 25/10/2012

Τζάκι-"Πεζούλι" τηλεόρασης ή όχι Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Τζάκι-"Πεζούλι" τηλεόρασης ή όχι   Τζάκι-"Πεζούλι" τηλεόρασης ή όχι Icon_minitimeΠεμ Οκτ 25, 2012 4:12 am

Γεια RDECO!

Λοιπόν έχω το εξής θέμα: τώρα φτιάχνουμε το σπίτι μας και είμαστε στη φάση του τζακιού. Έχουμε επιλέξει ένα ενεργειακό γωνικό τζάκι διπλής όψης, το οποίο θα επενδυθεί με γυψοσανίδα, χωρίς τίποτα το ιδιαίτερο. Προσπαθούμε τώρα να αποφασίσουμε αν θα συνεχιστεί το μάρμαρο από το τζάκι προς την αριστερή πλευρά, όπως κοιτάμε το τζάκι, ή όχι. Σκεφτόμαστε να βάλουμε την τηλεόραση πάνω σ'αυτό το "πεζούλι". Υπάρχει βέβαια και dvd player και δεν ξέρω αν θα φαίνεται καλά το ένα δίπλα στο άλλο. Εμένα μ'αρέσει αυτή η ιδέα. Απλά ακούω διάφορα ότι η τηλεόραση θα είναι πολύ χαμηλά, ότι αν βαρεθείς αυτή την κατασκευή θα είναι δύσκολο να κάνεις κάτι άλλο και τέτοια. Εσείς τι μου προτείνετε? Είναι όμορφο αυτό το ενδεχόμενο που λέω ή πλέον βάζουν συνθέσεις για την τηλεόραση και that's all?Επισυνάπτω μία φωτογραφία, όχι του σπιτιού μου, για να γίνω λίγο πιο αντιληπτή. Σε εμάς απλά διαφέρει η φορά του τζακιού και ότι το πεζούλι θα είναι πιο μεγάλο=μακρύ. Α! Ο τοίχος πίσω από το τζάκι θα είναι ντυμένος με πέτρα και δεν θα υπάρχουν ραφάκια όπως φαίνεται στη φώτο.
Περιμένω απάντηση σας για να μπορέσω να βγω από το δίλλημα.
Ευχαριστώ πολύ
Αφροδίτη


Έχει επεξεργασθεί από τον/την afroditi στις Πεμ Οκτ 25, 2012 4:19 am, 1 φορά (Λόγος της επεξεργασίας : προσθήκη εικόνας)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Τζάκι-"Πεζούλι" τηλεόρασης ή όχι
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» Πωλείται έπιπλο τηλεόρασης
» Ιδεες για τοιχο τηλεορασης

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Rdeco talk :: Διακόσμηση σπιτιού :: Καθιστικό-
Μετάβαση σε:  
https://rdeco.forumgreek.com