Rdeco talk
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.


Forum συζήτησης για θέματα διακόσμησης
 
ΑρχικήΦόρουμΑναζήτησηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση
designdeco

designdeco

designdeco

designdeco

designdeco

designdeco

designdeco

designdeco

designdeco

designdeco

designdeco

designdeco

designdeco

designdeco

designdeco

designdeco

designdeco

designdeco

Σύνδεση
Ψευδώνυμο μέλους:
Κωδικός:
Να γίνεται η σύνδεση αυτόματα σε κάθε μου επίσκεψη: 
:: Έχω ξεχάσει τον κωδικό μου
Λέξεις Κλειδιά
Πρόσφατα Θέματα
» μακροστενη σαλοκουζινα
ΓΡΑΦΕΙΟ-ΣΑΛΟΝΙ-ΤΡΑΠΕΖΑΡΙΑ ΣΕ ΕΝΑ ΧΩΡΟ Icon_minitimeΔευ Ιουν 22, 2015 10:34 am από johnjohn

» Συνδυασμός χρωμάτων σε πορτάκια - πάγκο σε wonabe retro κουζίνα
ΓΡΑΦΕΙΟ-ΣΑΛΟΝΙ-ΤΡΑΠΕΖΑΡΙΑ ΣΕ ΕΝΑ ΧΩΡΟ Icon_minitimeΠεμ Απρ 30, 2015 9:57 pm από fragthess

» Ηλεκτρική κουζίνα
ΓΡΑΦΕΙΟ-ΣΑΛΟΝΙ-ΤΡΑΠΕΖΑΡΙΑ ΣΕ ΕΝΑ ΧΩΡΟ Icon_minitimeΣαβ Μαρ 28, 2015 8:42 am από APOFASISMENH

» Τσιμεντοκονια ή πλακακι
ΓΡΑΦΕΙΟ-ΣΑΛΟΝΙ-ΤΡΑΠΕΖΑΡΙΑ ΣΕ ΕΝΑ ΧΩΡΟ Icon_minitimeΔευ Μαρ 23, 2015 8:31 am από Katerina

» Συνδυασμός του πετρολ με το βαθύ κερασί
ΓΡΑΦΕΙΟ-ΣΑΛΟΝΙ-ΤΡΑΠΕΖΑΡΙΑ ΣΕ ΕΝΑ ΧΩΡΟ Icon_minitimeΤετ Φεβ 11, 2015 3:18 am από colour_addict

» Γραφείο αναδιπλούμενο
ΓΡΑΦΕΙΟ-ΣΑΛΟΝΙ-ΤΡΑΠΕΖΑΡΙΑ ΣΕ ΕΝΑ ΧΩΡΟ Icon_minitimeΠαρ Φεβ 06, 2015 3:00 am από giom

» σαλονι γωνιακος ή τριθεσιος??
ΓΡΑΦΕΙΟ-ΣΑΛΟΝΙ-ΤΡΑΠΕΖΑΡΙΑ ΣΕ ΕΝΑ ΧΩΡΟ Icon_minitimeΣαβ Ιαν 24, 2015 8:39 am από katkan

» επιπλο εισοδου -γραφειο -σαλονι στον ιδιο χώρο
ΓΡΑΦΕΙΟ-ΣΑΛΟΝΙ-ΤΡΑΠΕΖΑΡΙΑ ΣΕ ΕΝΑ ΧΩΡΟ Icon_minitimeΔευ Ιαν 19, 2015 9:04 am από farfa

» Τραπέζι κουζίνας σε κρίση
ΓΡΑΦΕΙΟ-ΣΑΛΟΝΙ-ΤΡΑΠΕΖΑΡΙΑ ΣΕ ΕΝΑ ΧΩΡΟ Icon_minitimeΤρι Δεκ 02, 2014 10:20 am από bibinelikou


 

 ΓΡΑΦΕΙΟ-ΣΑΛΟΝΙ-ΤΡΑΠΕΖΑΡΙΑ ΣΕ ΕΝΑ ΧΩΡΟ

Πήγαινε κάτω 
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Σταυρούλα




Αριθμός μηνυμάτων : 1
Ημερομηνία εγγραφής : 16/09/2014
Ηλικία : 33

ΓΡΑΦΕΙΟ-ΣΑΛΟΝΙ-ΤΡΑΠΕΖΑΡΙΑ ΣΕ ΕΝΑ ΧΩΡΟ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: ΓΡΑΦΕΙΟ-ΣΑΛΟΝΙ-ΤΡΑΠΕΖΑΡΙΑ ΣΕ ΕΝΑ ΧΩΡΟ   ΓΡΑΦΕΙΟ-ΣΑΛΟΝΙ-ΤΡΑΠΕΖΑΡΙΑ ΣΕ ΕΝΑ ΧΩΡΟ Icon_minitimeΤρι Σεπ 16, 2014 2:09 am

ας αποστελλω την κατοψη με τις διαστάσεις του χώρου, να σας διευκρινήσω πως το γραφείο που θέλω να βάλω είναι 0,80*1,20 χρώματος μπεζ με λίγο καφε ξυλο και η τραπεζαρία και οι καρέκλες ειναι λευκα , καναπέ δεν έχω πάρει γιατι δεν ξέρω ακομη τι θα ταίριαζε επείσης εχω ενα τραπεζάκι σαλονιου χρωματος καφε σκουρο(βεγκε).
τον χώρο δεν τον εχω βαψει γιατι επίσης δεν ξερω τι χρώμα ταιρίαζει.. θα με ενδιέφερε αν ταιριαζε ενα κομματι του τοιχου να το εβαφα κοκκινο...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
ΓΡΑΦΕΙΟ-ΣΑΛΟΝΙ-ΤΡΑΠΕΖΑΡΙΑ ΣΕ ΕΝΑ ΧΩΡΟ
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» επιπλο εισοδου -γραφειο -σαλονι στον ιδιο χώρο
» Πώς να χωρίσουμε το σαλόνι για δημιουργία ενός δωματίου?
» Καθιστικό & Τραπεζαρία σε λίγα τετραγωνικά
» ΧΡΩΜΑ ΤΟΙΧΩΝ ΚΟΥΖΙΝΑΣ-ΤΡΑΠΕΖΑΡΙΑ
» ΣΑΛΟΝΙ ΜΕ ΒΕΓΚΕ ΕΠΙΠΛΑ

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Rdeco talk :: Διακόσμηση σπιτιού :: Καθιστικό-
Μετάβαση σε:  
https://rdeco.forumgreek.com